Napisz wiersz o papieżu Polaku

Piszesz poezję, skończyłeś 16 lat i bliska jest ci postać Jana Pawła II? Wystartuj w konkursie dedykowanym Ojcu Świętemu, organizowanym przez Kapitułę JPII Polish American Poets Academy.


W konkursie mogą uczestniczyć osoby, które do 14 lutego nadeślą od 1 do 7 wierszy w języku polskim lub angielskim, przy czym ich długość nie powinna przekroczyć 40 linii. Prace konkursowe wraz z krótkim listem przewodnim zawierającym imię, nazwisko, adres zamieszkania, nr tel., adres mejlowy, tytuły prac konkursowych oraz krótką notę biograficzną należy przesłać elektronicznie na adresy: jpiipapa@Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., jpiipapa@Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub jpiipapa@Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Trzeba też uiścić wpłatę wpisowego za każdy wiersz w wysokości 5 USD. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Więcej informacji na stronie www.e-businesscardexchange.comwww.e-businesscardexchange.com.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież