Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 29 kwietnia 2025 09:30
Reklama
Reklama

Poszukiwana w Wielkiej Brytanii naczepa zatrzymana w Kukurykach

Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali poszukiwaną w Wielkiej Brytanii naczepę ciężarową. Do zatrzymania doszło w Kukurykach.
Poszukiwana w Wielkiej Brytanii naczepa zatrzymana w Kukurykach
Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali poszukiwaną w Wielkiej Brytanii naczepę ciężarową. Do zatrzymania doszło w Kukurykach

Źródło: NOSG

Do zatrzymania i odzyskania utraconej w Wielkiej Brytanii naczepy doszło na terenie drogowego przejścia granicznego w Kukurykach.

Reklama

Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z placówki w Terespolu zatrzymali do kontroli 28-letniego obywatela Białorusi. Mężczyzna usiłował wyjechać z Polski zestawem ciężarowym marki Mercedes wraz z naczepą marki Schmitz. Podczas szczegółowej kontroli pogranicznicy ustalili, że naczepa figuruje w bazach danych jako utracona na terytorium Wielkiej Brytanii. Jej wartość oszacowano na kwotę 150 tys. zł.

Sprawą zajęli się policjanci z Terespola.

Od początku roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, pełniący służbę w drogowych przejściach granicznych, odzyskali 117 poszukiwanych pojazdów o szacunkowej wartości ok. 10,5 mln zł.

PRECZYTAJ TEŻ: 

Reklama

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: G.wiecieTreść komentarza: Tak jest w policji kto nie ma układów nie pojdzie na oficera będzie popychem dla oficerów będzie rypał i szlifował krawężniki aż do emerytury i tylko aspiranta dostanie max.Data dodania komentarza: 29.04.2025, 09:22Źródło komentarza: Międzyrzec Podlaski. Policyjny radiowóz wjechał w płotAutor komentarza: ZbyszekTreść komentarza: Nieprawdą jest, że ta dziewczyna spadła z konia na zajęciach praktycznych. Pisanie takich informacji jest okłamywaniem czytelników. Stała się tragedia i trzeba takie zbiórki nagłaśniać ale podając prawdziwe informacjeData dodania komentarza: 29.04.2025, 08:09Źródło komentarza: Tragiczny wypadek przerwał marzenia KlaudiiAutor komentarza: TrdTreść komentarza: Jesli zas chodzi o wyksztalcenie to rowniez zdarza sie, ze wyksztalcenie wyzsze (licencjat, magisterium) maja rowniez aspiranci. I nie wszyscy z nich zostana oficerami. To zalezy od wolnych etatow i ukladow.Data dodania komentarza: 29.04.2025, 07:00Źródło komentarza: Międzyrzec Podlaski. Policyjny radiowóz wjechał w płotAutor komentarza: TrdTreść komentarza: Stanowiska kierownicze w policji moga zajmowac takze aspiranci, a zatem nie oficerowie. Kluczowa jest grupa zaszeregowania. Nie wszyscy oficerowie w policji sa "dyrektorami i kierownikami", czesto, szczegolnie w korpusie oficerow mlodszych np w pionach kryninalno-operacyjnych sluza na etatach detektywow.Data dodania komentarza: 29.04.2025, 06:56Źródło komentarza: Międzyrzec Podlaski. Policyjny radiowóz wjechał w płotAutor komentarza: chudy rójTreść komentarza: Dokładnie, a tak poza tym tradycyjnie - kto głupio pyta, ten... pyta :DData dodania komentarza: 28.04.2025, 23:24Źródło komentarza: Międzyrzec Podlaski. Policyjny radiowóz wjechał w płot
ReklamaAdvertisement
Reklama