To trzeci tom cyklu obyczajowo-historycznego "Sekrety Białej".
– Spotkanie będzie okazją do rozmowy o tym jak wyglądał proces przygotowania i czerpania inspiracji do napisania powieści oraz do tego by docenić talent, pasję i zaangażowanie autorki w pisaniu książek promujących miasto – zachęca MBP.
Jak podaje MBP, Agnieszka Panasiuk jest laureatką konkursów literackich. Do tej pory ukazały się książki jej autorstwa: „Podróże serc”, „Ścieżki Elizy”, z cyklu: „Na Podlasiu”: „Antonia”, „Cecylia”, „Aleksandra”, z cyklu: „Sekrety Białej”, „Kamienica”, i „Leśniczówka” - przekazuje MBP.





![Zalesie. Przedszkolaki dekorowały pierniki [ZDJĘCIA] Zalesie. Przedszkolaki dekorowały pierniki [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-zalesie-przedszkolaki-dekorowaly-pierniki-zdjecia-1765796280.jpg)
![Rossosz. Mieszkańcy zasiedli do wigilii [ZDJĘCIA, FILM] Rossosz wigilia kiermasz](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-rossosz-mieszkancy-zasiedli-do-wigilii-zdjecia-film-1765795122.jpg)



![Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [14-12-2025] Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [14-12-2025]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-biala-podlaska-odeszli-do-wiecznosci-14-12-2025-1765697551.jpg)


![Mikołaje Słowa Podlasia rozdali prezenty! [GALERIE ZDJĘĆ, WIDEO] Mikołaje Słowa Podlasia rozdali prezenty! [GALERIE ZDJĘĆ, WIDEO]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-mikolaje-slowa-podlasia-rozdali-prezenty-1765835068.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze