Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 5 października 2024 14:17
Reklama Conkret
Reklama

Konkurs "Pięknego Czytania". Wyniki

Odbył się VII Gminny Konkurs „Pięknego Czytania” Organizatorem konkursu była Biblioteka Publiczna Gminy Kodeń pod patronatem wójta gminy Kodeń Jerzego Trocia.
Konkurs "Pięknego Czytania". Wyniki
Odbył się VII Gminny Konkurs „Pięknego Czytania” Organizatorem konkursu była Biblioteka Publiczna Gminy Kodeń pod patronatem wójta gminy Kodeń Jerzego Trocia

Autor: Biblioteka Publiczna Gminy Kodeń

Jak informuje Wanda Kopczyńska z Biblioteki Publicznej gminy Kodeń, konkurs był skierowany do uczniów klas I- III Szkoły Podstawowej. - W konkursie brało udział 15 uczestników, którzy zostali wytypowani przez wychowawców klas. Zadanie konkursowe polegało na  przeczytaniu najlepiej jak się potrafi fragmentu utworu, który wylosował uczestnik, przed komisją konkursową i innymi uczestnikami - mówi Wanda Kopczyńska. 

Dodaje, że rywalizacja była wyrównana, a komisja miała trudne zadanie do wyłonienia najlepszej trójki każdej grupy wiekowej. - Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody  książkowe i pamiątkowe dyplomy. Zwycięzcy otrzymali statuetki „Mistrz Pięknego Czytania” nagrodę dyrektora biblioteki. Bardzo dziękujemy wychowawcom, którzy wydelegowali reprezentantów swoich klas i zaangażowali się w przebieg konkursu. Ogromne  podziękowania należą się komisji konkursowej, której przypadła bardzo odpowiedzialna rola. Uczestnicy konkursu zostali ocenieni w sposób  profesjonalny i sprawiedliwy - podsumowuje Wanda Kopczyńska. 

Wyniki:

W kategorii klas I: 1. miejsce: Julia Danieluk, 2. miejsce: Alicja Tur, 3 miejsce: Tomasz Pucer. Wyróżnieni: Magda Głowacka i Maja Ciesielska.                                                                                                        

W kategorii klas II: 1. miejsce: Tadeusz Biliński, 2 miejsce: Gabriel Wawrzaszek, 3 miejsce: Szymon Roszkowski. Wyróżnieni: Szymon Marecki i Mikołaj Pawelec.

W kategorii klas III: 1 miejsce: Zofia Falkiewicz, 2 miejsce: Bożena Jaszczuk, 3 miejsce: Wiktoria Piszczek. Wyróżnieni: Hanna Charkiewicz  i  Dominika Bosacka.

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: 😁Treść komentarza: Może to nie zwierzaki trzeba kastrować?😊Data dodania komentarza: 4.10.2024, 14:40Źródło komentarza: Obrońcy zwierząt zebrali dwa razy więcej podpisów, niż potrzebowaliAutor komentarza: A weźTreść komentarza: Miasto jest tak samo upierliwe dla ludzi, zakażmy życia w mieście! Ludzie siedzący w ciasnych klitkach stają się upośledzeni na podstawowe czynności życiowe. A jak wychodzą na zewnątsz to są poskręcani do smartfona i potykają się o wlasne nogi lub jeżdzą na hulajnogach i innym g. bo po co chodzić. Po co robić cokolwiek jak jest smartfon. Z nimi nic nie zrobimy to co chcecie robić z ich zwierzętami?Data dodania komentarza: 4.10.2024, 10:50Źródło komentarza: Obrońcy zwierząt zebrali dwa razy więcej podpisów, niż potrzebowaliAutor komentarza: czytTreść komentarza: Znowu w piątek i tyle ulic, Sidorska?? Niechjuż te amerykańskie niewybuchy, jada inną trasą. Jakaś ściema. 500metrów, to jest 500metrów i sięga torów, najwyżej, a nie Sidorskiej. Zaplanowane niewybuchy - niech do Jasionki lecą od razu, a nie tędy wozić ten złom, pokojowy: Egipt, Libia, Irak, AfganistanData dodania komentarza: 4.10.2024, 09:34Źródło komentarza: Biała Podlaska. Ujawniono kolejne niewybuchy. Będzie ewakuacja mieszkańcówAutor komentarza: czytTTreść komentarza: Wojska rosyjskie: był zabór (polityka KrólestwaPoslkiego, to stworzyła) to była i rusyfikacja. UniaBrzeska, zaś, to polonizacja. Ponieważ Hrud, to WKL wtedy. Tak, były Święte Dęby. W Prusach, Jaćwierzy, takie drzewa karczowano, razem z ludźmi. UniaBrzeska (i Antyuniabrzeska), to walka religijna o Dusze, Świadomość. Która to informacja, dziś umyka w natłoku innych. W 1974 roku, podzielono populację na Unitów (Katolików) i tych drugich - divideetImpera. Ale Agresorom, coś nie wyszło, ze jeszcze dziś, mają imperatyw, głosić, swoją zapiekłą, zwodniczą naukę. Pokojową, rzecz jasna. Do 1800roku, tutaj była Diecezja Brzesko-Włodzimierska.Data dodania komentarza: 4.10.2024, 09:30Źródło komentarza: Tajemnica "świętych dębów" spod HrudaAutor komentarza: tobiaszTreść komentarza: ja tez lubie pieczone skszydelka i chyba golompki tam zajadali,na popicie sok pomarańczowy był.Ja bym dojechal jakbym wiedzial,a nikt nie dal znac ze brndzie pozywny posilek.Bo ja lubie bardzo golompki,a w sklepie to 8zl kosztyjo i tylko 3 sztuki male,i kapusta zalatuje i malo ,mnie sloika.Mam darmowy pezejast kolejo to zajade i pojem jak dadzo znać kiedy gdzie i na którą trza być,z wojska mam swojo lyzke widelec i noż to wezme ze sobo,zreszto zawsze mam przy sobie,bo zawsze może być okazja do zjedzenia.Przes gazety dajcie znac,Data dodania komentarza: 3.10.2024, 18:41Źródło komentarza: To był czas na odpoczynek, rozmowy i dobre jedzenie
Reklama
Reklama
Reklama