Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 23 kwietnia 2025 01:31
Reklama
Reklama

80 lat Pierwszego Liceum. Na scenie i boisku uczniowie i absolwenci

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach serdecznie zapraszają na obchody 80-lecia szkoły oraz VI Zjazd Absolwentów.
80 lat Pierwszego Liceum. Na scenie i boisku uczniowie i absolwenci
Łosickie liceum przy ulicy Szkolnej 3 świętuje w tym roku swoje 80-lecie. Z tej okazji już 5 października odbędą się główne uroczystości jubileuszowe

Autor: LO Łosice

Łosickie liceum przy ulicy Szkolnej 3 świętuje w tym roku swoje 80-lecie. Z tej okazji już 5 października odbędą się główne uroczystości jubileuszowe – w programie m.in. msza święta, występy artystyczne, zwiedzanie szkoły i spotkania klasowe. Wieczorem czeka bal absolwentów, który będzie szóstą już okazją do wspomnień i wspólnego świętowania.

Reklama

Już od 30 września startują wydarzenia towarzyszące. W planie m.in.: konkurs recytatorski poezji Ryszarda Chojewskiego,  konkurs wiedzy o historii szkoły,  mecz piłki ręcznej między uczniami a absolwentami, otwarcie instalacji z nazwiskami absolwentów i wystawa zdjęć konferencja naukowa Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łosickiej pt. „Wczoraj a dziś edukacji szkolnej na Ziemi Łosickiej”.

Program uroczystości:

sobota, 5 października:

10:00 – msza św. w kościele pw. Św. Zygmunta Króla w Łosicach;

11:00 – przemarsz pocztu sztandarowego, gości, absolwentów, pracowników, uczniów do Zespołu Szkół nr 1;

11:30 – wydarzenia w szkole: rejestracja uczestników, przemówienia okolicznościowe, część artystyczna w wykonaniu uczniów i absolwentów, poczęstunek w hali gimnastycznej, zwiedzanie szkoły, wystawy zdjęć, spotkania klasowe;

19:00 – bal absolwentów przy muzyce zespołu GAMBIT (Sala Crystal, ul. Blonie 30).

Wydarzenia towarzyszące:

30 września – konkurs recytatorski poezji Ryszarda Chojeckiego i konkurs wiedzy o historii I LO na platformie Kahoot!;

1 października – ślubowanie uczniów klas pierwszych;

2 października – mecz piłki ręcznej Absolwenci & Uczniowie (hala sportowa);

3 października – otwarcie instalacji z nazwiskami absolwentów i wystawy zdjęć;

4 października – konferencja naukowa TPZŁ „Wczoraj a dziś edukacji szkolnej na Ziemi Łosickiej”.

Reklama

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: bekaczTreść komentarza: Chcieałwm dać za szeczensliwe zakonczenie drogi ziemskiej Franciszka,ale proboszcz powiedział że mikrofon to on włoncza jak widzi 5o zł a nie 10Data dodania komentarza: 22.04.2025, 12:33Źródło komentarza: [PILNE] Świat w żałobie. Papież Franciszek nie żyjeAutor komentarza: PRZECIWNYTreść komentarza: Każda osoba popierająca ,w jakiejkolwiek formie ,,emigrcję",powinna mieć obowiązek złożenia deklaracji -że popiera.Osoby te,w pierwszej kolejności miałyby OBOWIAZEK przyjęcia pod swoj dach conajmniej dwóch ,,emigrantów",zapewniając im wikt i opierunek i kieszonkowe na koszt własny.W końcu to są specjaliści we wszystkich specjalnościach,więc trzeba im pomagać,co nie???Data dodania komentarza: 22.04.2025, 12:28Źródło komentarza: Kim był topielec z Bugu?Autor komentarza: chyży rójTreść komentarza: Neomarksistowską dokładnie rzecz ujmując.Data dodania komentarza: 22.04.2025, 12:14Źródło komentarza: Kim był topielec z Bugu?Autor komentarza: RomanTreść komentarza: aby popierac tzw.emigracje,trzeba mieć zryty beret sieczką lewackobolszewicką.Data dodania komentarza: 22.04.2025, 11:24Źródło komentarza: Kim był topielec z Bugu?Autor komentarza: ZenekTreść komentarza: Czas na modernizację stadionu miejskiego w Radzyniu Podlaskim!!! Zadaszoną główną trybunę wraz z sztucznym oświetleniem stadionuData dodania komentarza: 21.04.2025, 19:02Źródło komentarza: Stal przerwała dobrą passę Orląt
Reklama
Reklama