Podlasie Biała Podlaska zremisowało u siebie z Czarnymi Połaniec 1:1.

Podlasie Biała Podlaska - Czarni Połaniec 1:1 (1:0)

Bramki: Kosieradzki 29 - Banik 51

Podlasie: Lipiec - Pigiel, Handzlik (62 Andrzejuk), Opalski (46 Orzechowski), Kamiński, Avdieiev, Kosieradzki (62 Lepiarz), Cichocki, Podstolak, Pokora (62 Wnuk), Kozłowski (80  Horzhui).

Czarni: Kowal - Mucha, Chmielowiec, Banik (74 Gaj), Kałaska, Salamon (83 Guca), Kramarz, Smoleń, Kierys (90 Galara), Kardyś, Słoma.

Żołte kartki:  Kałaska, Mucha - Podstolak, Pigiel, Kosieradzki, Andrzejuk, Kamiński.

Po kilku groźnych akcjach niezakończonych strzałem w 10 minucie w idealnej sytuacji po podaniu Adama Kramarza znalazł się Krystian Kardyś i przestrzeli z bliskiej odległości. W 29 minucie pierwszy celny strzał Podlasia zakończył się bramką. Z lewej strony piłkę zagrał Marcin Pigiel, a Jarosław Kosieradzki strzałem głową pokonał Wiktora Kowala. Sześć minut później z dystansu strzelał Szymon Kamiński, piłkę zablokowali obrońcy. Po chwili podobnie zakończył się strzał Kosieradzkiego. W odpowiedzi Kamil Słoma uderzył z 20 metrów wysoko ponad bramką. W 43 minucie z około 30 metrów z wolnego uderzył Piotr Cichocki. Bramkarz z trudem wybił piłkę na róg. Po chwili jeszcze raz Piotr próbował zaskoczyć bramkarza gości ale ponownie skończyło się na rożnym. W 51 minucie po rzucie rożnym i zamieszaniu pod bramką  Pawła Lipca piłkę do bramki wepchnął Michał Banik. W odpowiedzi strzał Pigiela na róg wybił Kowal. W 59 minucie mieliśmy powtórkę akcji bramkowej dla Podlasia, jednak tym razem Kosieradzki nie trafił w bramkę. W 65 minucie wychodzącego sam na sam Tomasza Andrzejuka po za polem karnym skosił bramkarz gości. Sędzia uznał że nic nie było. W 73 minucie z pięciu metrów głową ponad bramką zagrał Pigiel, po podaniu Cichockiego. Dziewięć minut później sam na sam z Lipcem wyszedł Kardyś i przegrał pojedynek z bialskim bramkarzem. Pięć minut później strzał Tomasza Muchy obronił Lipiec. Po chwili Maksym Horzhui przestrzeli głową z dwóch metrów i sędzia zakończył spotkanie. Podlasie po raz dziewiąty z rzędu u siebie nie przegrało.