Nadbużański Oddział Straży Granicznej ochraniający odcinek granicy państwowej obejmujący strefą swojego działania obszar woj. lubelskiego poszukuje uczciwych, sumiennych i zmotywowanych osób, które w przyszłości będą się spełniały w zadaniach związanych z ochroną granicy państwowej, organizowaniem i dokonywaniem kontroli ruchu granicznego, przeciwdziałaniem nielegalnym migracjom oraz rozpoznawaniem, zapobieganie i wykrywanie przestępstw i wykroczeń w zakresie właściwości straży granicznej.
-Wymogi formalne? Służbę w Straży Granicznej może pełnić osoba, posiadająca wyłącznie obywatelstwo polskie, o nieposzlakowanej opinii, niekarana za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystająca w pełni z praw publicznych, posiadająca co najmniej średnie wykształcenie, posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych. Dla kandydatów nie ma górnych limitów wiekowych! – podkreśla rzecznik prasowy komendanta NOSG Dariusz Sienicki.
CZYTAJ TEŻ: Nowy samochód z drabiną w bialskiej jednostce straży pożarnej
Informuje również, że NOSG oferuje kandydatom stabilne zatrudnienie z pensją w przedziale 4310 - 4720 złotych netto po zakończeniu szkolenia i uzyskaniu pozytywnych wyników z egzaminów końcowych w zakresie szkoły podoficerskiej, możliwość dalszego rozwoju zawodowego wraz z możliwością rozwoju specjalizacji. Ponadto po ukończeniu 25 lat służby funkcjonariuszom prawa emerytalne wraz z nagrodami rocznymi, motywacyjnymi i jubileuszowymi.
Szczegółowe informacje o rekrutacji znajdują się w zakładce:
Wszystkim kandydatom na funkcjonariuszy życzymy powodzenia!
Przeczytaj:
- Rozpoczynamy głosowanie w XXXVI Plebiscycie Sportowym Słowa Podlasia!
- Dom Barbary Prudaczuk powstanie jak Feniks z popiołów! Walczymy dalej!
- Tragiczna śmierć 17-latka. Położył się pod nadjeżdżający pociąg
- Drzewo po raz kolejny spełniło zadanie. Pomogło potrzebującym
- Rolnicy: "Nasze uprawy stoją w wodzie!" [FILM, ZDJĘCIA]
Napisz komentarz
Komentarze