Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 19 marca 2025 19:02
Reklama
Reklama
Był poszukiwany dwoma listami gończymi

Poszukiwany w rękach "łowców głów"

Poszukiwacze z KWP w Lublinie i kryminalni z Terespola ustalili miejsce ukrywania się 69-latka poszukiwanego dwoma listami gończymi. Mężczyzna poszukiwany był za oszustwa i poświadczenie nieprawdy. Został zatrzymany przez lubelskich „łowców głów” w małopolskim Andrychowie.
Poszukiwany w rękach "łowców głów"
Mężczyzna poszukiwany był za oszustwa i poświadczenie nieprawdy. Został zatrzymany przez lubelskich „łowców głów” w małopolskim Andrychowie

Źródło: KWP Lublin

Mężczyzna poszukiwany był przez Komisariat Policji w Terespolu dwoma listami gończymi wystawionymi przez Sąd Okręgowy w Warszawie m.in. za przestępstwa oszustwa i poświadczenia nieprawdy. 69-latek poszukiwany był od 2022 roku.

- 69-latek trafił już do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary ponad 3 lat pozbawienia wolności - informuje podkomisarz Kamil Karbowniczek z komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. 

Informacje na temat osób poszukiwanych sprawców przestępstw i ukrywających się przed polskim wymiarem sprawiedliwości, można przekazywać bezpośrednio policjantom z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie pod tel. 798 003 676.

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: niekumatyTreść komentarza: Najłatwiej wszystkiego zakazac,czekam na informację/nakaz której ręki mam używac w kiblu,oczywiście to wszystko z troski o mój komfort😁😁😁😁😁Data dodania komentarza: 17.03.2025, 13:26Źródło komentarza: 12 plus 12 gratis. Zbliża się koniec takich promocji piwaAutor komentarza: KIEROWCATreść komentarza: Z tymi drogami ,to jest celowa robota rządu..Kiedyś to by wjechal w pole,w kukurydze czy kartofle,poobcierał sie tam,coś by tam uszkodził,Dzisiaj gdy straci panowanie nad pojazdem to nie wjedzie w pole,a wjedzie do rowu,i już uszkodzenia,a przy większej prędkości to wybije go z tego rowu w pole,w powietrzu obroci się i dac***e,nie mówiąc już o uszkodzeniach powstałych w rowie.Stąd bierze się tylu rannych,zabitych i trwalyn kalectwie.A samochody prawie zawsze są do kasacji.Przedtem tak nie było.Data dodania komentarza: 17.03.2025, 13:15Źródło komentarza: Dachowanie busa na drodze wojewódzkiejAutor komentarza: Fan BmwTreść komentarza: Który rocznik tego busa ? 15 letni czy starszy śrut ? Ja pier.... czym starszy grat ledwo jeżdżący tym większe łamanie prawa, zagrożenie na drodze . Ile jeszcze będą jeździć po drogach i siać spustoszenie złomy i gruchoty . Prym w tym wiodą stare 15 letnie i starsze Beemki z roczników poniżej roku 2010 . Czym starszy siep zespawany śrut tym większa prędkość ramolem. Nie widziałem aby ktoś jechał autem wartym ponad 100.00 zł jak wariat bo mu po prostu szkoda rozwalić auto tak drogie . A 15 letnie Beemki ramole zespawane z kilku Beemek nie są drogie i za pół roczną pensję można kup[ić takiego śruta 15 letniego czy pełnoletniego wartego .Data dodania komentarza: 17.03.2025, 12:39Źródło komentarza: Dachowanie busa na drodze wojewódzkiejAutor komentarza: czyt eŁŁOjTreść komentarza: Przyczynienie ZarządcyDrogi? Zatrzymano Zarządcy, prawo świadczenia usług dla Ludności. .. Zima, to Poli cja, musi pouczac, o dostosowaniu i takie tam. Piasku zabrakło, jak to w Komuniźmie. Nie trzeba wojnyData dodania komentarza: 17.03.2025, 11:11Źródło komentarza: Dachowanie busa na drodze wojewódzkiejAutor komentarza: GminaTreść komentarza: Gmina Biała Podlaska:proszę zweryfikować: czy przy okazji roznoszenia nakazów podatkowych, Gmina nie zbiera podpisów jakichś, np wyborczych. Kwestia uzupełnienia peselu - - taka dziwna sprawa mnie spotkała. Pierwszy raz. Prośba o weryfikację, chyba nie Wasza partia? Redakcjio : )Data dodania komentarza: 16.03.2025, 17:15Źródło komentarza: 12 plus 12 gratis. Zbliża się koniec takich promocji piwa
Reklama
Reklama