Szkolenia e-learningowe zyskują na popularności już od dłuższego czasu. Cieszyły się sporym zainteresowaniem jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa. Teraz zyskują jeszcze szersze grono odbiorców. Platforma elearningowa to wygodne narzędzie, które pozwala na komfortowe zarządzanie tego typu kursami. Czy tego typu rozwiązanie ma sens? Postanowiliśmy to sprawdzić.
Szkolenia e-learningowe i ich zalety
To rozwiązanie ma rzesze fanów i nie ma w tym niczego dziwnego, w końcu ma ono wiele plusów! Wśród zalet bez wątpienia można wyróżnić niższe koszty, niż w przypadku organizacji tradycyjnego, bezpośrednio spotkania. Jest to także niezwykle atrakcyjna forma przekazu, która jest w szczególności doceniana przez młode osoby. Oczywiście to także spora oszczędność czasu zarówno dla pracowników, jak i osoby organizującej konkretnego szkolenie. W jednym momencie w takim kursie może uczestniczyć wiele różnych osób, nawet z różnych miejsc na całym świecie, co dodatkowo wzmacnia atrakcyjność całości, ponieważ w tym przypadku znika konieczność szukania dużej sali. Jest to także doskonały sposób na to, aby uniknąć zakłóceń w pracy firmy, ponieważ pracownicy mogą przebyć szkolenia e-learningowe w dowolnej chwili, na przykład w zaciszu własnego domu.
Platforma e-learningowa – wybierz najlepszą
Najważniejsze jest jednak to, aby platforma e-learningowa była w odpowiedni sposób wybrana. Musi bowiem spełniać określone kryteria, a przede wszystkim powinna być przejrzysta, łatwa w obsłudze oraz niezawodna. Gdzie taką znaleźć? Bardzo funkcjonalne narzędzie tego typu oferuje firma SQD Alliance, która wyróżnia się na polskim rynku wiedzą, doświadczeniem oraz wysokim profesjonalizmem, z czego warto skorzystać! Oferują oni między innymi szkolenia z Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, metodyki instruktażu stanowiskowego, z pierwszej pomocy, ochrony przeciwpożarowej czy też w zakresie ochrony środowiska, a nawet podstaw epidemiologii chorób zakaźnych. A to wszystko online, bez konieczności bezpośredniego kontaktu z prowadzącym!
Napisz komentarz
Komentarze