Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 11 kwietnia 2025 23:01
Reklama
Reklama

Wyrwany silnik i uliczna demolka. Cudem przeżyli nocne rumakowanie

Dwie osoby w szpitalu, uszkodzony znak drogowy i latarnia oraz zniszczony samochód, z którego wypadł silnik. Takie były skutki nocnego zdarzenia drogowego na Lubelszczyźnie.
Reklama
Wyrwany silnik i uliczna demolka. Cudem przeżyli nocne rumakowanie
Dwie osoby w szpitalu, uszkodzony znak drogowy i latarnia oraz zniszczony samochód, z którego wypadł silnik. Takie były skutki zdarzenia na Lubelszczyźnie

Autor: nadesłane do redakcji

Źródło: Policja Puławy

Do zdarzenia doszło 27 października, około godziny 23.30 na ulicy Słowackiego w Puławach. W pojeździe uwięzieni byli 30-letni kierowca oraz 22-letnia pasażerka. Oboje trafili do szpitali w Puławach i Lublinie.

Reklama

- Jak wykazało wstępne badanie, mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Dokładny wynik będzie znany po zbadaniu pobranej od niego krwi. W związku z uzasadnionym podejrzeniem, że mężczyzna kierował samochodem w stanie nietrzeźwości, policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Sprawca zdarzenia za swój czyn będzie odpowiadał przed sądem - informuje komisarz Ewa Rejn-Kozak, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

PRZECZYTAJ:

Reklama

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama